Obudzić Małżeństwo

Młode małżeństwo? A może macie już 30 lat stażu? Albo jeszcze nie macie ślubu? Każdemu potrzebna jest Boża łaska. Każdemu przyda się moment refleksji. Każdemu może posłużyć świadectwo innych.

Zapraszamy małżonków razem, osobno, z dziećmi i bez dzieci, z wnukami. Narzeczonych, zakochanych. Wdowców też. I opuszczonych, samotnych. Nawet jeśli nie jesteś mężem ani żoną, zawsze możesz modlić się za rodziny i czerpać z duchowości sakramentalnej.

Nie nauczymy Was, jak być świętym małżeństwem. Może to Wy będziecie przykładem dla innych. Ale razem w kościele:
– zastanowimy się, co to znaczy, że małżeństwo jest sakramentem,
– postaramy się odkryć na nowo powołanie do małżeństwa,
– pomodlimy się o to, by małżonkowie doświadczali Bożej łaski przez swój związek,
– podzielimy się praktycznym spojrzeniem na różne aspekty życia małżeńskiego,
– a przede wszystkim będziemy prosić Chrystusa o Jego pomoc dla naszych rodzin.

MSZA ŚWIĘTA Z KAZANIEM TEMATYCZNYM (godz. 18)
odprawiana przez ks. Rafała

ŚWIADECTWO ZAPROSZONEJ PARY
zaproszone małżeństwa z różnym stażem