Ogłoszenia, 15.09.2024

1. Dzisiaj w naszym kościele odbędzie się pierwsze z cyklu spotkań pod hasłem „Obudzić Małżeństwo”. O godz. 18:00 Msza święta z kazaniem tematycznym, po Mszy świadectwo zaproszonej pary oraz modlitwa za małżeństwa i rodziny. Zachęcamy do udziału małżonków niezależnie od wieku i stażu małżeńskiego.

2. Młodzież ze szkół średnich oraz z klas 7 i 8 zapraszamy na spotkania oazy, które odbywają się w każdy piątek o godz. 19:00 w salce na plebanii. Spotkania są prowadzone przez animatorów w wieku studenckim oraz ks. Rafała. Szczególnie warto dołączyć do grupy na początku roku szkolnego.

3. Zapraszamy mężczyzn na pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu 21 września. Wyjazd o godz. 6:00, powrót ok. 20:00. Koszt ok. 100 zł, zapisy w zakrystii z zaliczką 50 zł.

4. W zakrystii są dostępne plansze do zbierania naklejek dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

5. Zapraszamy ministrantów i bielanki na ognisko, które odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 19:00.

6. W przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na wywóz śmieci z naszego cmentarza.

7. W poniedziałek, 23 września rozpoczną się w naszej parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy. Spotkania rekolekcyjne będą się odbywały przez 10 kolejnych poniedziałków po Mszy świętej wieczornej. Poprowadzi je ks. Łukasz Turek – diecezjalny koordynator Odnowy w Duchu Świętym. Zapraszamy wszystkie osoby pełnoletnie zainteresowane pogłębieniem i umocnieniem swojej wiary.

8. Dzisiaj w Łukówcu odbędą się Dożynki Gminne. Program rozpoczyna się o godz. 13:00. Natomiast w sobotę, 21 września odbędzie się Pożegnanie Lata na Ługach. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

9. Przypominamy także o akcji poboru krwi, która odbędzie się w sobotę przy Urzędzie Miejskim. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

+ Leon, Marianna, Stanisław Fabijaniak + Jan, Aleksandra, Kazimierz Floriańczyk + Stefania, Stanisław Gac
9.00 + Jan, Gabriela Białek + Ks. Czesław Białek
10.30 + Antoni Trzaskowski 6-ta r. śm. jego rodzice: Julianna, Jan, teściowie: Helena,
Roman Trzepałka