Ogłoszenia, 12.05.2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych o godz. 17:30 w kościele oraz przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych.

2. W kościele możemy podziwiać wystawę ikon wykonanych przez naszych parafian na kursie ikonopisania. Oficjalne otwarcie i poświęcenie wystawy odbędzie się po Mszy świętej o godz. 12:00.

3. Dzisiaj o godz. 16:00 zostanie odprawiona Msza święta w Janowie – Brzezince w intencji mieszkańców.

4. W czwartek obchodzić będziemy Uroczystość Św. Andrzeja Boboli – patrona Polski i metropolii warszawskiej.

5. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 10:30 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do pierwszej rocznicy Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.

6. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Tego dnia dzieci w dwóch grupach przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Pierwsza grupa ze Szkoły Podstawowej nr 1 o godz. 10:00. Druga grupa ze Szkoły Podstawowej nr 2 o godz. 12:00. Osoby niezwiązane z dziećmi komunijnymi prosimy o skorzystanie z Mszy świętej o innej porze.

7. Składamy serdeczne podziękowanie państwu: Anecie, Paulinie i Sebastianowi za wykonaną pracę przy figurze Matki Bożej na terenie przy naszej świątyni. Bóg zapłać za upiększenie tego miejsca modlitwy.

8. Jutro po Mszy świętej wieczornej odbędzie się procesja fatimska wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy do udziału w niej z odpowiednio zabezpieczonymi świecami.

INTENJCE MSZALNE

+ Zygmunt Olszewski
9.00 + Alina Siwak 2-ga r. śm. + Zdzisław i Lucjan Siwak + Ludwik, Władysława, Aleksander Wojdyga + Barbara Prokopczyk
10.30 + Stanisław Galas jego rodzice i teściowie