Ogłoszenia, 07.07.2024

1. Składamy serdeczne podziękowania za trzy bezimienne ofiary na Kościół. Bóg zapłać za te dary serc. Dziękujemy także tym osobom, które w minioną środę bardzo gościnnie powitały i nakarmiły strudzonych pielgrzymów. Bóg zapłać za okazane serce i troskę.
  2. Dzisiaj w I Niedzielę miesiąca będzie o godz. 1000 konferencja przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w budynku nowej plebanii, natomiast po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja.
  3. Jutro od godz. 1700 kolejna adoracja Najświętszego Sakramentu dla dzieła Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych lipcu i sierpniu Msze Święte w dni powszednie sprawowane są o godz. 730 i 1800. Spowiedź odbywa się na 20 minut przed Mszą Świętą.
  5. W okresie wakacyjnym zachęcamy do uczestnictwa w pieszych pielgrzymkach na Jasną Górę. Tradycyjnie możemy składać nasze intencje do naczynia umieszczonego tu przy ołtarzu. Nasi pielgrzymi zabiorą do Matki Bożej te wszystkie prośby i dziękczynienia polecając w modlitwie Panu Bogu wszystkie nasze sprawy.
  6. Trwają zapisy na Warsztaty Ikonopisania, które rozpoczną się we wrześniu w naszej parafii. Poprowadzą je ks. Łukasz oraz p. Monika. Zapraszamy wszystkich, którzy mają pragnienie pracy z ikoną, również osoby bez doświadczenia. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń i u prowadzących. Zapisy w zakrystii. Zachęcamy do udziału.
  7. W przyszłą niedzielę przed Kościołem odbędzie się dobrowolna zbiórka ofiar do puszek na wywóz śmieci z naszego cmentarza.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.